Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

İzmir

İzmir Araç Kiralama

 

Ege’nin başkenti İzmir yapılacak aktivitelerin bir hayli fazla olduğu bir cevherdir. Şehri detaylıca gezebilmek için araç kiralama işlemlerinizi Wish Car Rental ofisimizden gerçekleştirip, İzmir’in yollarında kaybolabilirsiniz.

İzmir’in çeşitliliği içinde bir araba ise şart olan yolculuk arkadaşlarınızdan. İzmir rent a car hizmetinizi güvenilir ofislerimizden, dilediğiniz aracı hızlıca kiralayarak gerçekleştirebilirsiniz. Sonrası nereyi görmek ve ne yemek istiyorsanız sizin tercihinizde şekillenen bir rota…. Rotanız nereye çıkarsa çıksın İzmir araç kiralama deneyimi her durağınıza konfor ile ulaşmanızı sağlayacak bir deneyim olacaktır.

 

İzmir Yemekleri

 

Bu şehrin gezilecek durakları kadar yenilenecek yemekleri de epey bir fazla. İzmir yemekleri damaklarda iz bırakan lezzetler…

İzmir araç kiralama işlemenizi halledip, aracınıza kavuştuktan sonra kendinize vereceğiniz bir hediye İzmir Yemekleri olabilir. Araç kiralama işleminin en iyi yanlarından biri, dilediğiniz yerde, istediğiniz lezzete anında ulaşabilmek değil de ne?  Sorumuzun yanıtını destekleyen İzmir lezzetleri neler mi? Bunlardan en meşhuru tabi ki boyoz. Aracınızda her daim lezzetli bir atıştırmalık olarak bulundurabileceğiniz bu leziz tat İzmir’e özgü en bilindik lezzetlerden. İzmir araç kiralama deneyiminizi yaşarken, direksiyonu bir kumrucuya çevirip, kumru sandviçin tadına da sıcak sıcak bakmayı unutmayın. Akşam yemeği içinse İzmir köfteye ne dersiniz?

Araç kiralama yönteminin verdiği konforla, dilediğiniz lokantada bu lezzetin tadına bakıp, üstüne de şevketi bostanı tatmayı ihmal etmeyin. Eee İzmir’e kadar gelmişken, İzmir tulumu yemeden de olmaz.

 

İzmir Gezilecek Yerler

 

Müzelerden, antik şehirlere, ilçelerindeki kumsallardan, kendi içindeki sakinliğe kadar büyük şehirliği sadece yüz ölçümünde kalmayan İzmir, en az bir haftada gezilir diyebiliriz. Ama bir iş seyahatindeyseniz, sayılı günlerinizde bile unutulmaz İzmir anıları biriktirebilirsiniz.

 

 1. 1. Tarihi Kemeraltı Çarşısı
 2. 2. Smyrna Antik Kenti
 3. 3. İzmir Saat Kulesi
 4. 4. Kadifekale
 5. 5. Tarihi Asansör
 6. 6. Alsancak Sevgi Yolu
 7. 7. Kıbrıs Şehitleri Caddesi
 8. 8. Kordon
 9. 9. İzmir  Arkeoloji Müzesi
 10. 10. St. Polycarp Kilisesi
 11. 11. İnciraltı
 12. 12. Efes Antik Kenti
 13. 13. Yedi Uyuyanlar Mağarası
 14. 14. Meryem Ana Evi
 15. 15. Selçuk Kalesi
 16. 16. Şirince Köyü
 17. 17. Pitane ve Allinoi Antik Kendti
 18. 18. Nebiler Şelalesi
 19. 19. Bozdağ Kayak Merkezi
 20. 20. Gölcük Yaylası
 21. 21. Karaburun
 22. 22. İzmir Kuş Cenneti
 23. 23. Homeros Vadisi
 24. 24. Foça Plajı
 25. 25. Urla
 26. 26. Çeşme Yarımadası
 27. 27. Seferihisar
 28. 28. Tire

 

Rotanızı oluştururken, size eşlik edecek olan rahat ve güvenilir aracınızı seçmek için hemen şimdi araç kiralama sayfamızı inceleyerek kiralamak istediğiniz araca karar verebilir ve seyahatinize konfor katabilirsiniz.                          

 

#