Wish Car Rental

“Wish” Kurumsal Araç Kiralama

Wish araç kiralama ofisleri kurumsal araç kiralamalarında da yanınızda.
Wish Uzun Dönem / Kurumsal Kiralama
Kurumsal ihtiyaçlarınız için aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize talep gönderebilirsiniz ya da [email protected] mail adresine talebinizi bildirebilirsiniz.
Gönder

2007 yılından beri tam 14 yıldır, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına, güven ve yenilik anlayışı temelinde çözümler üretmekteyiz. İster tatilde, ister iş hayatızda, yıllardır istediğinizden araç kiralayabilin diye biz varız. Varmak istediğiniz yoldan, zamanında ve keyifle varıp, güvenle yol almanız için bir araç satın almayı değil de geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimizden yararlanıp, hem daha ekonomik hem de sizin yerinize her detayı düşündüğümüz bir deneyimi yaşayabilin diye Dilek Filo olarak 2007'den beri sizin tarafınızdayız.

Sizlerin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz filo çözümlerimizle, sizi ve firmanızı kurumsal hayatta başarıya ulaştırmak ise ana amacımız olarak yıllardır bizlerle bu yolda. Kalitesini kanıtlamış markalardan oluşan araç filomuzu, yılda iki kez yenileyerek, sizi yeni ve güvenli olanla yola çıkarmak bizim daim önceliğimiz.
Türkiye'nin en büyük müşteri yöneticisi ekibine sahip olan şirketimiz; Türkiye genelindeki 12 ile yayılmış ofislerinde, alanında profesyonel yaklaşık 240 personeli ile sizlere hizmet için her an hazır bulunmakta. Tüm operasyonel kiralama süreçlerine hâkim, sektör tecrübesi oldukça fazlaca olan alanında uzman kadromuz ile günün her saati sizlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekteyiz. Dilek Filo araç kiralama, müşterilerin araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamak üzere; çağrı merkezi, web sitesi ve Türkiye genelindeki şubeleri ile haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir. Daima yükselen hizmet standardını Türkiye genelinde aynı kalitede tutmak ve tüm hizmetleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlayarak, 14 yıldır sektöründe fark yaratan uygulamalarla öne çıkmaktadır. İstediniz aracı, dilediğiniz süre boyunca, istediğiniz para biriminde ve size özel hazırlanan ödeme planlarında, farklı birçok hizmet de dâhil edinmeniz Dilek Filo ile kolay ve güvenilir! Müşterilerimize olan bu bakış açımız ve faydadan yana olan tavrımız ile yaklaşık 6000 kurumsal müşterimizin hayatı, bizimle kesişen yollarından sonra daha kolay ve mutlu. Güvenilir çözüm ortaklığımızda yürüdüğümüz bu yılda her geçen gün büyümenin gururunu birlikte yaşıyoruz. Dilek Filo olarak, beraber yol aldığımız bu birliktelikten, büyük keyif duyduğumuzu belirtmek isteriz. Yol arkadaşınız olarak her zaman yanınızdayız...

Kurumsal ihtiyaçlarınız için [email protected] mail adresine talebinizi bildirebilirsiniz. Bireysel araç kiralamalarınız için de buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sizlerin standartlarını yükseltmek ayrıcalıklı araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz filo çözümlerimizle, sizi ve firmanızı kurumsal hayatta başarıya ulaştırmak ise ana hedefimizdir.

#