Farklı Lokasyona Bırak
Kampanya Kodu
Wish Car Rental

Wish Car Rental Türkiye

Dilek Şirketler Topluluğu’nun ilk yatırımı olarak 2007 yılında kurulmuş olan Wish Car Rental ülkemizin birçok havalimanında faaliyet gösteren Türk kuruluşlu global ağı geniş olan bir araç kiralama markası’dır.
Kurulduğu 2007 yılından bu yana yenilikleriyle sektörü tamamen değiştiren, güncel olarak tamamlanan 2023 yılı anketleri sonucunda Türkiye’nin en iyi araç kiralama şirketleri arasında 1.Sırada yerini almaktadır. 
Geliştirdiği yeni konseptler, sosyal sorumluluk projeleri ve iş birlikleriyle sektörün gelişmesine önemli katkı sağlamaktadır. Google yorumları alanında 4.9 puan ortalaması ve memnuniyet oranı ile müşterileri tarafından zirvede tutulmakta ve ödüllerle başarılarını taçlandırmaktadır.
Wish Car Rental, EMEA ülkeleri arasındaki müşteri memnuniyeti sıralamasında liderliği ele almış bulunmaktadır. Sistemsel olarak kullanmış olduğu üst düzey teknolojik alt yapısı ile API bağlantısı sağlanan partnerleri yoluyla misafirlerinin seyahat edeceği ülkelere rezervasyon ve teslimat hizmeti vermektedir.

Wish Car Rental, Türk sermayesiyle kurulmuş olup Global ağda hizmet veren tek Türk markasıdır.