Whatsapp'ta Paylaş

Ehliyet ve Yaş

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,F, grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması (en az 5 yıllık) ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
Ek sürücü hizmeti satın alındığı taktirde ek sürücününde kendine ait kredi kartı bulunması gerekmektedir. Ek sürücü kredi kartı yok ise tanımlama yapılamaz.
 

  • Ekonomik sınıf : En az 5 yıllık geçerli ehliyet ve 25 yaşını doldurmuş olmak.
  • Orta sınıf : En az 5 yıllık geçerli ehliyet ve 26 yaşını doldurmuş olmak.
  • Üst ve lüks sınıf : En az 7 yıllık geçerli ehliyet ve 28 yaşını doldurmuş olmak.

Kiralama Süresi

En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.
 Anlaşılmış ve çift taraflı imzalanmış beyan edilen kontrata istinaden anlaşma gereği erken teslim edilen araçlarda ücret iade kesinlikle yapılmamaktadır.

Fiyatlar

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir.

Ödeme ve Depozit

Araç tesliminde  Kredi Kartı ile toplam kira bedeli ve kiralanan sınıflara uygun provizyon  tahsil edilir. Web sitemizden yapılan hemen ödeme seçeneği ile ödenen araç kiralama işlemlerinde müşterimizin firmamızla görüşüp ön onay kodu onayı sağlaması zorunludur, aksi takdirde oluşabilecek ön ödemeli araç iptallerinden firmamız sorumlu değildir.

Trafik Cezaları

OGS-KGS geçişleri ve trafik cezalarının tamamı müşteriye aittir. Bu cezalar şirkete daha sonra tebliğ edilse dahi müşteri kiralama dönemi içerisindeki OGS-KGS gişeleri ve tüm trafik cezalarından bizzat sorumludur.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.
Şirket politikamız gereği tarafımızca kiralanan araçların, kiralayanlar tarafından asker uğurlaması, düğün konvoyu gibi topluluk halinde seyir edilen faaliyetlerde kullanılması yasaktır. Bu kapsamda oluşacak olan hasarlardan kiralayan sorumlu olup firmamızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.