Whatsapp'ta Paylaş

DİLEK ŞİRKETLER GRUBU  

 Wish Motorlu Araçlar A.Ş., Dilek 2 Motorlu  Araçlar  A.Ş ,ÖPD Sigorta, ÖPD Gıda ve Dilek Filo şirketler grubu sahibi  ÖMER PAŞA DİLEK tarafından kurulmuştur.

DİLEK ŞİRKETLER GRUBU  içerisinde yer alan Dilek Filo 2007 yılında kurulmuş olup , Wish global  markası ile   Türkiye geneli 11 ilde ki hizmet noktasında, bünyesinde 400'den fazla profesyonel personelleri ile birlikte  faaliyet göstermektedir. Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil araç kiralama anlayışı ile faaliyete başlayan Wish Motorlu Araçlar A.Ş. , Dilek şirketler grubunun diğer başarılı markaları gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.
 %100 Dilek markası sermayesi ile kurulan Dilek Filo, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk rent a car markasıdır. Global ağda  Wish Motorlu Araçlar A.Ş. olarak  tüm yurt dışı misafirlerine yol arkadaşlığı yapmaktan memnuniyet duymaktadır. Wish Motorlu Araçlar A.Ş.  iş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları global bir markadır.
 Wish Motorlu Araçlar A.Ş. araç kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren şirketimiz, araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.
 Wish Motorlu Araçlar A.Ş.,Dilek2 A.Ş. ,Öpd Sigorta ve Dilek Filo  lisanslı ticari markalarıdır.