Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

Wish Camp

 Wish Camp

 

 

 

 

 

 

 

Wish Car Rental İle Doğada Güzel Bir Güne Ne Dersiniz?

 

 

Salgın döneminde evde kalmanın sıkıntısından uzaklaşmaya, sevdiklerinizle keşfetmediğiniz yerleri görmeye ne dersiniz, Wish Car ile bu söylediklerimizi gerçekleştirmeniz mümkün! Konforlu araçlarımız ve araç üstü çadır kiralama hizmetlerimizle sizlere benzersiz ve mükemmel bir deneyim yaşayacağınız, tatil fırsatı sunuyoruz. Ailenizle birlikte şehrin yoğunluğundan uzaklaşıp, güzel bir tatil yapmak istiyorsanız, Wish Car tarafından sizlere sunulan fırsatları değerlendirin. Sizlere bu tatilinizde unutulması mümkün olmayan bir deneyim yaşatacağız.

 

Son model araçlarımız ve araç üstü çadır kiralama hizmetlerimizle kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Bazen uzun yolculuk yaptığınız tatillerde iyi bir hazırlık yapmak gerekir. Wish Car araçları ve araç üstü çadır sayesinde kapsamlı bir hazırlığa gerek kalmayacak. Deyim yerindeyse çantanızı alıp, her şeyi geride bırakarak bu güzel fırsatın tadını çıkarın. Wish Car Rental ile yollarda hiçbir eksiklik yaşamayacaksınız.

Son model araçlarımız ve araç üstü çadır kiralama hizmetlerimizle kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Bazen uzun yolculuk yaptığınız tatillerde iyi bir hazırlık yapmak gerekir. Wish Car araçları ve araç üstü çadır sayesinde kapsamlı bir hazırlığa gerek kalmayacak. Deyim yerindeyse çantanızı alıp, her şeyi geride bırakarak bu güzel fırsatın tadını çıkarın. Wish Car ile yollarda hiçbir eksiklik yaşamayacaksınız.

 

Wish Car Rental ile heyecanlı yolculuklara hazır mısınız?

Sevdiklerinizle doğa manzaralarında hayalini kurduğunuz gün doğumunu araç üstü çadırlarda karşılamaya ne dersiniz? Yeni deneyimler ve yeni heyecanlarla bilmediğiniz ve görmediğiniz yerleri sevdiklerinizle keşfedin. Yeni nesil araçlarımızla sizlere kaliteli vakitler geçirebileceğiniz fırsatlar sunuyoruz. Wish Car ile tatiliniz hem konforlu hem de unutulmaz bir hale gelecek.

 

 

Wish Car Araç ve Çadır Özellikleri

Araçlarımız 4*4 KİA Jeep olup oldukça konforludur.
Doğada aracın gidebileceği her yere gitme olanağı sağlar.
Karavan gibi aşırı büyük araç sorunu yaşamadan aracınızda istediğiniz şekilde vakit geçirebilirsiniz.
Hiçbir şekilde manevra problemi yaşamaz ve araçların yol tutuş konforunu hissedersiniz.
Araç ve araç üstü çadırlarımız oldukça hijyenik ve konforludur.
Çadır kurulumu oldukça pratiktir ve hızlı bir şekilde çadırı kurabilirsiniz.
Araç üstü çadırımız yerden yüksekte olduğundan sert ve ıslak zemin hissi yaşamadan konforlu bir şekilde vakit geçirebilir ve böcek ya da hayvan tehditleri gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.


Wish Car İle Doğayı Keşfedin!

Ailenizi korumak istiyorsanız ve salgın tehdidinin olduğu bugünlerde kalabalıklardan uzak bir tatil geçirmek istiyorsanız, Wish Car araç ve araç üstü kiralama hizmetlerimizi tercih edin! Araçlarımız oldukça konforlu ve hijyenik şartları karşılamaktadır. Araçlarımızı sizlere teslim etmeden önce tüm hijyen kurallarına göre dezenfekte ediyor ve sizlere teslim ediyoruz. Araç üstü çadırlarımız da yine hijyenik ve oldukça titiz bir şekilde dezenfekte edilmektedir.

Çadır kurma konusunda tecrübeniz olmayabilir. Bunun için tereddüt yaşamanıza gerek yoktur. Yerden yüksekte olan çadırlarımızın kurulumu oldukça kolaydır. 5 dakika içerisinde çadırı kurabilecek ve konforlu bir konaklama yaşayabileceksiniz. Wish Car kaliteli hizmetleri ve uygun fiyat garantisiyle sizlere bu fırsatları sunuyor. Fırsatlarımızdan yararlanmayı kaçırmayın.

 

 

 

 

 

 

 

ROTALARIMIZ