Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

Trabzon Uzungöl

Trabzon Araç Kiralama

 

Karadeniz’in gözdesi, muhteşem doğası ve lezzetleri ile Trabzon, bir hafta sonu kaçamağından daha fazlasını hak ediyor. Trabzon araç kiralama deneyimi ile dolu dolu gezilecek bir rotaya sahip. İster iş için ister ailenizle minik bir tatil için gelin, araç kiralama yöntemi ile bu şehri keşfetmeniz çok zevkli. Araç üstü çadır deneyimi yaşamak için de oldukça uygun olan doğası ile Trabzon sizi kendine çağırıyor.

Trabzon ve çevresinde gezebileceğiniz çokça yer mevcut. Eğer bir araç kiralarsanız, 1 saat 45 dakikada komşu il Gümüşhane’ye hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilir, ”katıklı çorba” içerek akşam yemeğinize lezzeti katabilirsiniz. Ya da Karadeniz sahillerini doya doya görmek istiyor ve yolunuz tarihe çıksın istiyorsanız araba kiralamak yine en doğru seçenek. Aracınız ile Trabzon merkezden güneye giderek Maçka ilçesine varabilir ve oradan da 16 km doğuya doğru giderek Altındere köyüne ulaşabilirsiniz. Buraya kadar yolun asfalt oluşu hızlı ve güvenle köye ulaşmanızı sağlıyor. Sonrası ise biraz dik bir yol ile sizi tarihin en büyük kültürel mirası ile kavuşturuyor; Sümela Manastırı.

 

Trabzon Yemekleri

 

Trabzon araç kiralama deneyimi konforun yanında, Karadeniz lezzetlerini de yolculuğunuza katıyor. Örneğin burnunuza gelen bir Vakfıkebir ekmeği kokusu, direksiyonunuzu bir Trabzon fırınına çevirmenizi sağlayabilir.

Trabzon mekânlar açısından da oldukça çeşitli. Eğer akşam yemeği için Trabzon yemekleri arasından en meşhurları deneyimlemek istiyorsanız, direksiyonunuzu şehir merkezine çevirmenizi öneririz. Trabzon merkezdeki, yılların lokantası Cemilusta’da yerinizi alın ve köftesini yemeden sakın dönmeyin. Sabah leziz bir kahvaltı içinse önerimiz Düzköy’den İmera Dağ Kafe Restoran. Eşsiz manzaraya karşı çay içip, kahvaltı edebileceğiniz bir dağ evi burası. Üstelik araba kiralama seçeneği ile Trabzon merkezden Düzköy’e varmak oldukça rahat. 1 saat 8 dklık Trabzon doğası ile dolu bir yolculuk sonunda aşağıdaki eşsiz manzaradasınız.

 

Trabzon Gezilecek Yerler

 

Trabzon rent a car ihtiyaçlarınız için Wish Car Rental ofisimizi ziyaret ederken, sayfamızdansa gezilecek yerleri not alabilirsiniz. İşte Trabzon gezilecek yerler listemiz;

 

 1. 1.    Trabzon Çaykara Yaylaları
 2. 2.    Trabzon Maçka Yaylaları
 3. 3.    Sümela Manastırı
 4. 4.    Balıklı Göl
 5. 5.    Ayder Yaylası
 6. 6.    Giresun Kalesi
 7. 7.    Pokut Yaylası
 8. 8.    Limni Gölü
 9. 9.    Huser Yaylası
 10. 10.    Uzungöl Tabiat Parkı
 11. 11.    Trabzon Müzesi
 12. 12.    Atatürk Müzesi
 13. 13.    Çal mağarası
 14. 14.    Trabzon Kalesi

Trabzon araç kiralama seçeneğiyle ile rotanızı oluştururken, size eşlik edecek olan rahat ve güvenilir aracınızı seçmek için hemen şimdi araç kiralama sayfamızı inceleyerek karar verebilir ve seyahatinize konfor katabilirsiniz.