Wish Car Rental

Hemen Rezervasyon Yap

KİRALA

Ordu

Wish Araç Üstü Çadır

Ordu Araç Kiralama

Her mevsimi ayrı güzel şehir Ordu’yu ziyaret ettiniz mi? Ordu araç kiralama yöntemini deneyimleyebilmek için de adeta biçilmiş kaftan. Şehrin huzur veren doğası, kültürel zenginlikleri ve Karadeniz mutfağının lezzeti, sizi kendini keşfetmeye çağırıyor. Bu şehre gelip, araç kiralama işleminizi Wish Car Rental ofisi sayesinde kolaylıkla halledebilir ve şehri keşfe hemen çıkabilirsiniz.

 

Ordu araç kiralama yöntemi ile çok rahat gezilebilecek de bir coğrafyaya sahip.  Karadeniz’in incisi Ordu, birçok kültürel değeri ve doğal güzelliği bünyesinde barındırarak, araç kiralama yöntemi ile yapacağınız gezintilerinizde rotası oldukça zengin bir şehir… Ailenizle ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşamak istiyorsanız Ordu kesinlikle listenizin baş sıralarında olmalı. Ordu’yu araç kiralama deneyimi ile 2 ile 3 günde gezmeniz gayet mümkün. Ordu araç kiralama yöntemini tercih ettiğiniz takdirde, sizi doğası ve lezzetleri ile büyülemeye hazır.

Ordu Yemekleri

Ordu’ya havayolu ile ulaştınız ve Wish Car Rental ofisinden aracınızı kiraladınız… Şimdi yolun yorgunluğunu Ordu lezzetleri ile üzerinizden atma zamanı. Ordu yemekleri arasında Isırgan Çorbası ve Ordu yağlısını yemeden dönmemeli ve cevizli helvayı muhakkak tatmalısınız. Ordu araç kiralama konforunu yaşarken, karnınız her zil çaldığında durabileceğiniz farklı bir yemek alanı, herhalde araç kiralama yönteminin sağladığı en güzel imkânlardan.

Ordu’yu detaylıca gezerken, yolunuz üstüne çıkan her lezzeti dilediğiniz zaman deneyimlemek, kaliteli bir seyahatin en güzel anılarından bir değil de nedir?

Ordu araç kiralama deneyiminizi kuşkusuz unutulmaz kılacak bir başka Ordu lezzeti ise meşhur hamsi köftesidir. Yörenin en güzel tatlarından biri olan bu köfte, alışık olduğumuz köfte şeklinde ama hamsi tadında oluşu ile damaklarda özgün bir tat bırakır. Siz siz olun seyahatinizde nereyi gezerseniz gezin, oranın yöresel lezzetlerine muhakkak zaman ayırın.

Ordu Gezilecek Yerler

Ordu gezilecek yerler seçenekleriyle başınızı döndürecek. Sizde büyükşehirlerin kalabalığından ve gürültüsünden sıkıldıysanız, Ordu’nun sakinliği size çok iyi gelecek. Sportif ya da kültürel bir gezi ikisi de Ordu’nun size sunabileceği seyahat türlerinden. Bir adrenalin bağımlısı da olsanız, doğa aşığı yahut kayak sever de… Ordu’da tüm zevklere hitap edecek aktivite ve gezilecek yerler yelpazesi çok geniş. Sizler için Ordu araç kiralama deneyiminizin rotasına bir fikir olsun diye Ordu’da muhakkak görmeniz gereken yerleri listeledik. Eğer araç kiralama yöntemini tercih ettiyseniz, hazır imkânınız varken buraları görmeden sakın dönmeyin…

 

  1. Boztepe; Çamaş Kanyonu
  2. Cotyora / Bozukkale
  3. Küpkaya Kanyonu / Ulubey; Atik İbrahim Paşa Camii
  4. Kurul Kalesi Yerleşkesi
  5. Perşembe Yaylası
  6. Paşaoğlu Konağı Etnografya Müzesi
  7. Korgan Yayları ve Obaları

 

Okuduğunuz gibi yöntemi ile birkaç günde dolu dolu gezilebilecek bir şehir. Rotanızı oluştururken, size eşlik edecek olan rahat ve güvenilir aracınızı seçmek için hemen şimdi araç kiralama sayfamızı inceleyerek karar verebilir ve seyahatinize konfor katabilirsiniz.

 

 

 

 

E-BÜLTENİMİZİ TAKİPTE KALIN

Üye olun, aylık fırsat ve kampanyalardan anında haberdar olun, dilediğinizden yararlanın.

Whatsapp